Dzień dobry!

Nazywam się Aneta Rudzińska, a moją specjalizacją jest kompleksowa ocena zgodności, bezpieczeństwa i jakości produktów. Mam przyjemność zaprosić Cię do zapoznania się z moim profilem zawodowym na LinkedIn dostępnym pod tym adresem: link.

Już kilka lat poświęciłam profesjonalnej ocenie produktów wprowadzanych na rynek. Moje doświadczenie obejmuje przepisy obowiązujące w Unii Europejskiej, Wielkiej Brytanii, Europie Wschodniej, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Skrupulatnie oceniam produkty pod względem zarówno bezpieczeństwa, jak i wymagań formalnych, takich jak prawidłowe oznakowanie, opakowanie, instrukcje obługi, montażu oraz inne dokumenty towarzyszące, a także deklaracje zgodności. Jestem odpowiedzialna za weryfikację dokumentacji dostarczonej przez dostawców, takich jak certyfikaty, raporty z testów czy instrukcje obsługi. Dodatkowo, zajmuję się sprawami związanymi z organami nadzoru rynku oraz identyfikacją wymagań prawnych. Zarządzam procesem badań i certyfikacji oraz tworzę i nadzoruję bazy dokumentów certyfikacyjnych. Moja praca opiera się na bliskiej współpracy z producentami i importerami.

Moje doświadczenie obejmuje ocenę szerokiej gamy produktów, takich jak urządzenia elektryczne i elektroniczne, narzędzia i elektronarzędzia dla majsterkowiczów i profesjonalistów, zabawki, środki ochrony indywidualnej, odzież i obuwie, baterie i akumulatory, a także ładowarki do samochodów elektrycznych.

Jestem biegła w przepisach i dyrektywach unijnych, w tym RED, LVD, MD, EMC, ErP, EcoDesign, bateryjnych, RoHS, REACH i wielu innych, które są niezbędne w procesie oceny zgodności. 

Posiadam tytuł magistra inżyniera w inżynierii materiałowej, o specjalizacji inżynieria zaawansowanych materiałów funkcjonalnych. Tytuł ten uzyskałam na renomowanej uczelni – Politechnice Gdańskiej, gdzie ukończyłam studia międzywydziałowe, prowadzone na 3 wydziałach: na Wydziale Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Wydziale Chemicznym oraz Wydziale Mechanicznym. Ponadto, jako drugi kierunek studiów, ukończyłam pierwszy stopień fizyki technicznej o specjalności nanotechnologia. Nieustannie rozwijam swoje umiejętności i wiedzę, dlatego też odbyłam studia podyplomowe na tej samej uczelni: Normy ISO i zarządzanie przez jakość (TQM), a także drugie studia podyplomowe z zakresu prawa i zarządzania.

Mieszkam w Warszawie, pracuję głównie zdalnie, co umożliwia mi elastyczność w nawiązywaniu współpracy.

Jeśli poszukujesz eksperta, który zatroszczy się o zgodność Twoich produktów, zapraszam do kontaktu. Jestem gotowa sprostać Twoim oczekiwaniom i przyczynić się do sukcesu Twojej firmy!

Serdecznie pozdrawiam,
Aneta Rudzińska

International Product Safety Week, listopad 2022, Bruksela

Formularz kontaktowy:

Zeskanuj kod i dodaj mnie do kontaktów WeChat!